Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bayram Kutlama Mesajları

4.732 izlenme

Bayram Kutlama Mesajları,çiçekli bayram kutlaması, bayramı tebrik mesajlarıBayramınız kutlu olsun. iyi bayramlar.

-Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle, Bayramınız kutlu olsun. iyi bayramlar.

-Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu, nice bayramlar dilerim. Bayramınız kutlu olsun.

-Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice mutlu Bayramlara…

-Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Bayramınız hayırlara vesile olsun.

-Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allaha ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun!

-Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan’ıma bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma. Bayramınız kutlu olsun.

iyi bayramlar.

-Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.

-Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Bayram bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

-Gönüller bir olsun Bu mübarek Kurban ayında düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun. Tüm müslümanların Kurban Bayramı mübarek olsun.

-Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

-Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!