Bayram Kutlama MesajıEn güzel bayram kutlama mesajı, bayram tebrik

Bayramınız Kutlu Olsun

-Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu, nice bayramlar dilerim. Bayramınız kutlu olsun.

-Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

Bayramınız Kutlu olsun!

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

iyi bayramlar.

-Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, İnsanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve Bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için Bayramınız kutlu olsun.

-Mutluluk, Huzur, Hayırlarla Dolu, Bugünden daha güzel yarınlar diliyorum. Bayramınız kutlu olsun!


iyi bayramlar!

-Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

-Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Gülmek Güllerin,
Ağlamak Bulutların, Güneş Gündüzlerin
Umutlar Yarınların, Mutluluklarsa Senin ve Sevdiklerinin Olsun.
Bayramın Kutlu Olsun…

-Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice mutlu Bayramlara…

-Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Bayramınız hayırlara vesile olsun.

-Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allaha ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun!

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

AZ BEĞENDİM AZ BEĞENDİM
0
AZ BEĞENDİM
ŞAŞIRMIŞ ŞAŞIRMIŞ
0
ŞAŞIRMIŞ
GÜLDÜM GÜLDÜM
0
GÜLDÜM
BEĞENMEDİM BEĞENMEDİM
0
BEĞENMEDİM
KARARSIZ KARARSIZ
0
KARARSIZ
BEĞENDİM BEĞENDİM
0
BEĞENDİM
Send this to a friend