Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
VideoDG.Net

Toruna Doğum Günü Mesajları

85 izlenme

Doğum günün kutlu olsun Canım Torunum, iyi ki doğdun

doğum günün kutlu olsun canım Torunum, iyiki doğdun

doğum günün kutlu olsun canım Torunum, iyiki doğdun

1)Ben öyle süslü püslü laflar edemem, gösteriş olsun diyerek sana armağan alıp gelemem. Aramızda mesafeler var ama seni unuttum diyemem. Nice mutlu yaşlara canım torunum.

2)Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun. Hep birlikte nice yaşlara canımmm torunum.

Doğum günün kutlu olsun Torunum

3)Binlerce kez öpüldün ve kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum, anla ki unutulmadın daima yüreğimdesin. Doğum günün neşeyle dolsun sevgili torunum.

4)Her şey ancak seninle ve senin yüreğindeki sevgiyle değişip anlam kazanır. İyi ki doğdun biricik torunum.

5)Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

6)Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım torunum.

Yeni yaşında mutluluklar dilerim Canım Torunum, Doğum günün kutlu olsun.

7)Hayat merdiveninde atacağın her adım sana huzur, barış, sağlık, mutluluk ve bol bereket getirsin. Hep birlikte nice senelere bitanecik torunum.

8)Hep birlikte nice senelere canım torunum. Doğum günün kutlu olsun.

9)İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun biricik torunum.

10)Dedeler çocuklarını çok severler ama torunlarını nedense onlardan daha çok severler. Tıpkı benim torunumu sevdiğim gibi. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.