Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kayınbabaya Doğum Günü Mesajları

75 izlenme
1)Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun biricik kayınbabam.

iyiki doğdun kayınpederim

iyiki doğdun kayınpederim

2)Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun biricik kayınbabam.
iyi ki doğdun Kayın baba
Doğum günün kutlu olsun Kayın Babam

3)İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun biricik kayınbabam.

4)Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kayınbabam.


5)Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara biricik kayınbabam.

6)Çok uzaklarda olsak da doğum günün kutlu olsun canım kayınpederim. Sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmen temennisiyle ellerinden öperiz.

8)Dikkat! Sevgili Kayınpederim, doğum gününü kutlar, harika bir gün geçirmeni temenni ederim. Her zaman en güzel günlerde sizleri de aramızda görmek isteriz.


iyi ki doğdun Kayın Baba

9)Kalbimin en derin yerinde bulunan canım kayınpederim, doğum gününü en içten dilek ve temennilerle kutlarım. Işık saçan gözlerin hiç sönmesin.

10)Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.


SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.