Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi

Web sitemiz adresi www.videodg.net ve videodg.net olarak anılmaktadır.

www.videodg.net sitemize takipçi olurken ya da yorum yazarken girdiğiniz email, site adı, rumuzunuz gibi bilgiler dışında başka bir bilgi istemiyoruz. Eğer bu bilgiler dışında daha fazla bilgi isteniyorsa, tarayıcınızın adres çubuğunda www.videodg.net veya dogumgunu.biz yazdığından emin olunuz.

videodg.net web sitemiz sizin kişisel cihazlarınızın çerezlerini okuyabildiği için, siteye girdiğiniz andan itibaren sizi tanıyacaktır ve yorum alanlarında sizin bilgilerinizi tekrar çıkaracaktır. Ayrıca google adsense reklamlarının sizin ilgi alanınıza göre gösterilme durumu vardır. İlgi alanınıza dayalı reklam çıkmasını istemiyorsanız ve e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, rumuzunuz, site adresiniz gibi size ait bilgilerin yorum alanında otomatik olarak çıkmasını istemiyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz gerekmektedir.

videodg.net sitemize şu an için üye kaydı yapılmamaktadır, sitemiz wordpress alt yapısını kullanmaktadır. WordPress altyapısını kullanarak takip etme seçeneği ve yorum bırakma esnasında rumuz, ad, soyad, e-posta adresi yazabilmektesiniz. Verdiğiniz bu bilgilerden eposta adresi, ip adresiniz, google analytics ziyaret istatistikleriniz, 3. şahıslar tarafından görülemeyeceği ve bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmayacağı sözünü veriyoruz. Uyuşmazlık durumunda bilgiler yasal mercilerle paylaşılır.

Sitemiz üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. videodg.net bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı dogumgunu.biz tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

TELİF HAKKI VE İÇERİK PAYLAŞIMI
videodg.net Sitemiz 2016 Yılında yayın hayatına başlamış olup kuruluş gayesi insanların doğum günlerini kutlamasına yardımcı olmaktır. Sitemizde yer alan kartlar, yazılar, resimler ücretsiz olup ticari amaçla kullanılmadığı takdirde başka platformlarda paylaşımı serbesttir. Doğum günü kutlamak amacıyla veya başka amaçla başka web siteleri, sosyal medya sayfaları, grupları, çeşitli uygulamalar kullanarak içeriklerimizi alıp yayınlayamaz. Sitemizde yer alan resimlerin izinsiz olarak tek tek veya toplu halde ticari amaçla başka site veya platformlarda kullanması yasaktır.

Sitemizle ilgili iletişim kurmak isterseniz: eposta adresi: dogumgunuk@gmail.com veya İletişim, Facebook, twitter, youtube linklerinden ulaşabileceğiniz gibi eposta ve sitemizdeki paylaşımların altında yer alan yorum gönder özelliğini kullanarakta bize ulaşabilirsiniz.

Bu gizlilik politikasını çeviri yoluyla her dilde okuyabilirsiniz.

Videodg.net sitemizin gizlilik sözleşmesinin ne zaman değişeceği saklıdır. Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerin ve üyelerin gizlilik sözleşmesini okuyup kabul ettiğini varsayıyoruz.

Herhangi bir uyuşmazlık halinde Ankara’da yer alan Mahkemeler yetkilidir.

Videodg.net – Her hakkı saklıdır.