Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Eltiye Doğum Günü Mesajları

173 izlenme

Eltiye Anlamlı Doğum Günü Kutlama Mesajları, Eltime Doğum günü kısa tebrik mesajı

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN, İYİ Kİ DOĞDUN CANIM ELTİM.

1)Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun biricik eltim.

2)Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun biricik eltim.

Eltiye Doğum günü mesajı
Eltiye Doğum günü mesajı, iyi ki doğdun Eltim

3)Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun canım eltim, iyi ki varsın…

4)Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine canım eltim, iyi ki varsın.

İYİ Kİ DOĞDUN ELTİ,

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.

5)Sana sağlık ve huzur diliyorum bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin eltim olmandan gurur duyuyorum canım eltim, Doğum günün kutlu olsun.

6)Yeni yaşın sana sağlık ve huzur getirsin. Dilediğin her şey gönlünce olsun. Hayatında mutluluk hiç eksik olmasın. iyi ki doğdun, iyi ki varsın Canım Eltim.

7)Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun Eltim.

eltiye doğum günü mesajı
eltiye doğum günü mesajı

iyi ki doğdun Elti

8)-160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor.iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun Elti.

9)Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE MUTLU YILLARA CANIM ELTİM.

10)Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ELTİM.


SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.