Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Sevgiliye Muhteşem Doğum Günü Mesajları

9.659 izlenme

Sevgiliye en güzel, en anlamlı, en duygusal, Muhteşem Doğum Günü kutlama Mesajları.

Doğum günün kutlu olsun canımın içi AŞKIMM
Doğum günün kutlu olsun canımın içi AŞKIMM

Eşine, Sevgiliye Anlamlı Romantik Doğum Günü Mesajları:
1)Sevgilim, her şeyin en güzeline layıksın ancak sana senden daha güzel bir hediye veremem ki! Doğum günün kutlu olsun…

2)Ben hiç kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Ben hiç kimseyi seni sevdiğim gibi sevmedim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki varsın.

3)Sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. Ömrümün ışığı, can yoldaşım iyi ki doğdun.

4)Bugün aklından geçen ne varsa yarın hepsi seninle olsun. Ama unutma aşkım, hayallerinde bana da bir yer olsun. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

5)Seni tanımadan önce ben hiç yaşamamışım. Senin hayatıma girdiğin gün benim de doğum günüm. Birlikte nice yıllara sevgilim…

6)Pastandaki mumlara bakınca sensiz geçen yıllarıma kederleniyorum. Bundan sonra üfleyeceğin her mumda birlikte olmak dileğiyle… İyi ki doğdun bir tanem…

7)Günlerdir güzel bir söz arıyorum sana yazabilmek için ama ne çare ben şair değilim. Sana tek söyleyebileceğim; SENİ SEVİYORUM. Mutlu yıllar göz bebeğim.

8)Sen… Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim… İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

9)Bazı insanlar doğuştan şanslı doğarlar. Ben de o şanslı insanlardan birisiyim sevgilim çünkü daha doğarken yazmış kader seni benim alnıma… Seni çok seviyorum bir tanem iyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun.

10)Rüyalarımda senelerce gördüğüm bir insanın bir gün hayat arkadaşım olacağını nasıl bilebilirdim ki. Ama şimdi o rüyalar gerçek oldu ve sen geldin hayatıma. İyi ki doğmuşsun güneşim ve iyi ki gelmişsin hayatıma. Doğum günün kutlu olsun meleğim…

11)Sana karşı tüm hissettiklerimi buraya yazmaya kalsam pastaya ulaşman imkânsız olurdu sevgilim. O yüzden ben sadece seni çok seviyorum dedim. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

12)Doğum günün kutlu olsun benim biricik aşkım. Bugün senin doğum günün, benim doğum günüm ise ilk tanıştığımız tarih biriciğim…

Eşine Anlamlı doğum günü mesajları,
Romantik dogum gunu mesajlari,
Sevgiliye doğum günü mesajı uzun,
Sevgiliye gönderilen doğum günü mesajları,
Romantik doğum günü mesajları uzun,
Sevgiliye doğum günü mektubu,
Sevgiliye doğum günü mesajı kısa,


SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.