Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Canım Kızım doğum günün kutlu olsun mesajları

73 izlenme

Kızına en güzel doğum günün kutlu olsun mesajları, resimli mesaj video.

iyi ki doğdun Canım Kızım

doğum günün kutlu olsun CANIM KIZIM
***
Dilerim ki yeni yaşın sana bir ömür boyu, sağlık, mutluluk ve huzur getirir. Nice mutlu yıllara biricik canımmmm kızım.
***
Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kızımmm.
***
Kurduğun tüm hayallerin gerçekleşsin ve hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Birlikte nice mutlu yaşlara canımın içi kızım…

***

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun canım kızım…

***

Kalbindeki güzellik ve iyilik hayatına yansısın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun Canım Kızım. iyi ki varsın, iyi ki doğdun.

iyi ki doğdun Canım Kızım

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun canım kızım!

iyi ki doğdun Canım Kızım

***
Sen mutlu oldukça benim için hergün doğum günüdür. Birlikte nice mutlu senelere biricik dünyalar tatlısı kızım.
***

Hayatım boyunca bana verilen hediyeler arasında şimdiye kadar aldığım en güzel hediyeydin. Hayatımdaki varlığın ona değer ve neşeden başka bir şey katmadı. Doğum günün kutlu olsun kızım.

***
Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz. Güzel kızımın doğum günü kutlu olsun.
***

Kızım, bana doğum günü pastanı hatırlatıyorsun; Tatlılık la dolusun ve hayatımı sevgiyle serpiştir. Umarım özel günün de en az senin kadar tatlıdır. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

***

Hayatımıza anlam katan kızım, yeni yaşının da senin gibi güzel olmasını diliyorum. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

Etiketler: Canım kızıma doğum günü mesajları, kızına Doğum Günü Kutlama Mesajları, Kızıma doğum günü tebrik Sözleri, kızına en güzel doğum günü kutlama resimli mesajları, Kızına doğum günü tebrik kartları