Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Babaya doğum günü kutlama tebrik mesajları

118 izlenme
iyiki doğdun Canım Babam

iyiki doğdun Canım Babam

Canımın için Babacığım, Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. NİCE MUTLU YILLARA!

***

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın kutlu olsun Canım Babammm.
***
Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.
***
Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

***
Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun biricik Babacığım.
***
Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun babacığım..
***
Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.
***
Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.
***
Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.
***

Etiketler:
Babaya Doğum Günü Kutlama Mesajları, babaya Doğum Günü Tebrik Sözleri, babaya en güzel doğum günü kutlama resimli mesajları, babaya doğum günü tebrik kartları


SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.