Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Anneye pastalı doğum günü kart

100 izlenme
 
 
 canım annem yani yaşında mutluluklar dilerim doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günün Kutlu Olsun canım annem

***
Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun! 
***
Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem. 
***
Sen varken ben yoktum… Sen açken ben toktum… Şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim… Benim canım annem doğum günün kutlu olsun… 
***
Yeni yaşın sana sağlık, huzur, neşe ve mutluluklar getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun. 
***
Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem. 
***
Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Anne doğum günün kutlu olsun. 

doğum günün kutlu olsun, canım annem

Etiketler:
Anneye duygusal, anlamlı doğum günü mesajları, anneme doğum günü kutlama mesajları,anneye doğum günü tebrik mesajları,anneye resimli doğum günü mesajı,anneye doğum günü tebrik kartı


SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.