Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Teyzeye En Beğenilen Doğum Günü Mesajları


İyi ki doğdun Canım Teyzem
İyi ki doğdun Canım Teyzem

TEYZEYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI
iyiki doğdun canım teyzem.

1)Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın Canım Teyzem. Doğum günün kutlu olsun.
iyi ki doğdun Canım Teyzem, Doğum Günün Kutlu olsun.
***
2)Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.
***
3)Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.
***
4)Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım teyzeciğim.
***
5)Yaşa. Sev. Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yasin kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara canım teyzem.
***
6)Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzeciğim.
***
7)Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem, doğum günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli.

8)Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta… Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun…

9)Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

10)Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzeciğim.
Youtube kanalımıza abone olarak en güncel doğum günü kutlama videolarımızı takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.