Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bayramınız Kutlu Olsun, Çok Güzel Bayram Kutlaması

8.984 izlenme

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Bayramınız kutlu Olsun
Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle,
Bayramınız kutlu Olsun

En güzel Bayram kutlama mesajları.
1)Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Ramazan bayramınız mübarek olsun.

2)Bir damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun, Bayramınız kutlu olsun.

3)Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.

4)Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.

5)Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

6)Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.

7)Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun.

8)En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek ramazan bayramınızı kutlarız.

9)Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

10)Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

11)Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Bayramınız mübarek olsun.Youtube kanalımıza abone olarak en güncel doğum günü kutlama videolarımızı takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.